Aster divericatus

 3,00

Nederlandse naam: Steraster

Witte aster, ook wel sneeuwaster genoemd, met een iets rodere steel. Herfstbloeier die veel insecten trekt. Goede bodembedekker.

26 op voorraad

Artikelnummer: P00017 Categorie:

Beschrijving

Extra informatie

Kenmerken

Bijvriendelijk, Bodembedekkend

Bloeikleur

Wit

Licht

Halfschaduw

Hoogte (cm)

40 – 60 cm