Aster divericatus (grote maat)

 4,50

Nederlandse naam: Steraster

Witte aster, ook wel sneeuwaster genoemd, met een iets rodere steel. Herfstbloeier die veel insecten trekt. Goede bodembedekker.

22 op voorraad

Artikelnummer: P00419 Categorie:

Extra informatie

Kenmerken

Grotere maat, Bijvriendelijk, Bodembedekkend

Bloeikleur

Wit

Licht

Halfschaduw

Hoogte (cm)

40 – 60 cm